Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Agar.io Android Oyunu Çıktı

Agar.io Android Oyunu Çıktı

0

Agar.io son dönemlerin en popüler Browser oyunlarından biri. Agar.io android platformu için sonunda geliştirildi. Agar.io android oyununu BURAYA tıklayarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Agar.io oyununda kendinize bir Nick belirleyip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda bulunan küçük yemleri ve sizden küçük olan oyuncuları yiyerek gelişiyor ve daha büyük bir top haline geliyorsunuz. Oyun gerçek kişilerle oynandığı için oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun.

Oyunda sürekli bir kaçış ve kovalamaca söz konusu. Deveden büyük fil var misali ne kadar büyük olursanız olun sizden büyük birisi kesin vardır ve ondan kaçmanız gerekiyor.

agar-io-android

Agar.io android oyunu bizim denemelerimizde oldukça başarılı ancak kaçış ve takip konusunda kontroller Browser versiyonundan biraz daha zor diyebiliriz. Oyunda yönünüzü belirlemek için sol parmağınızla ekranın her hangi bir yerine basılı tutarak sağa sola aşağı yukarı çekerek yönünüzü belirleyebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında yer alan % işareti ile topunuzu 2’ye ayırarak diğer oyuncuları yemek için kullanabilirsiniz. Nişan işareti şekli ile de topunuzdan parçalar fırlatarak arkadaşlarınızla yardımlaşabilir veya dişli çarklara atarak diğer oyuncuları parçalamak için kullanabilirsiniz.

Agario oyununda skinler yani özel nickleri kullanarak topunuza farklı görüntüler veya bayrak resimleri verebilirsiniz. Agar.io skinleri için https://teloji.com/agar-io-skinleri-bayraklar-ve-logolar/ yazımızı okuyabilirsiniz. Tüm agar.io skinleri bu yazımızda yer alıyor.

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın