Ana sayfa Haberler 8 GB RAM’li OnePlus 5 Geekbench’de Görüldü

8 GB RAM’li OnePlus 5 Geekbench’de Görüldü

0

OnePlus’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 5, 20 Haziran günü resmi olarak tanıtılacak ve 2 gün sonrasında satışa sunulacak. 8 GB RAM’e sahip olacak olan OnePlus 5 Geekbench performans testinde görüntülendi.

Daha önce Amazon Hindistan’ın OnePlus sayfasında telefonun telefonun kaynak kodu açığa çıkmış ve Snapdragon 835 chipset, 8 çekirdelik işlemci ve Adreno 540 grafik işlemciye sahip olacağı sızdırılmıştı. Bugün OnePlus 5 ait ortaya çıkan Geekbench testleri de bu bilgileri teyit etmiş oldu.

Amiral gemi katili olarak bilinen OnePlus modelleri, uygun fiyatları ve amiral gemileri sollayan performanslarıyla dikkat çekiyor. OnePlus 5’de yine aynı şekilde yüksek performans sunuyor. 8 GB RAM’e sahip olan akıllı telefon böylece arka planda çalışan uygulamalar tekrar açıldığında bekleme yapmayacak ve kaldığı yerden oyun/uygulamayı açabilecek.

OnePlus 5’e ait olan Geekbench test sonucunda telefonun Tek Çekirdek puanı 1917 olurken Çoklu Çekirdek puanı ise 6562. Htc’nin yeni amiral gemisi HTC U11’in bu testlerden tek çekirdek 1912 çoklu çekirdek 6137 puan aldığını da belirtelim. Bu bilgilerin yanında OnePlus 5’in kamerası da oldukça iddialı olacak, özellikle de gece çekimlerinde.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here