Ana sayfa Haberler 6 GB RAM’li Nokia 8 Geliyor

6 GB RAM’li Nokia 8 Geliyor

0

HDM Global, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip yeni Nokia 8 modelini onayladı. Nokia 8’in yeni versiyonu önümüzdeki ay satışa sunulabilir.

HDM Global geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi Nokia 8’i tanıtmıştı. 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve güçlü donanım özelliklerine sahip olan Nokia 8 çoğu kesim tarafındn beğenilmiş ancak tasarım anlamında telefonun geride kaldığı yorumları da yapılmıştı.

6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip olan Nokia 8 varyantı, son zamanlarda ABD FCC belgelerinde görüldü. Ve şimdi, yeni bir rapora göre, model resmi olarak HMD tarafından onaylandı.

Raporda, şirketin yeni Nokia 8 modelini önümüzdeki ay 20 Ekim’de Avrupa’da (Almanya) özel olarak satışa sunulacağını doğruladığı belirtiliyor. Ancak yeni modelin sadece Parlak Mavi renk seçeneğine sahip olacağı belirtiliyor. Fiyatlandırma gelince, cihazın normal 4GB / 64GB sürümünden 90 Euro daha pahalı olması bekleniyor.

Nokia 8 özellikleri için tıklayın.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here