Ana sayfa Haberler 3 HTC Modeli, Haziran 2019’a Kadar Android Pie Güncellemesi Alacak

3 HTC Modeli, Haziran 2019’a Kadar Android Pie Güncellemesi Alacak

0

Google yeni işletim sistemi versiyonu Android Q‘nun geliştirici önizlemesini paylaşmayı planlarken, henüz HTC gibi bazı markalar Android Pie güncellemesini paylaşamadılar. Tayvanlı üretici, Haziran 2019‘dan önce üç akıllı telefonuna Android Pie güncellemesini dağıtacağını duyurdu.

HTC, resmi Twitter hesabı üzerinden HTC U11, U11+ ve U12+ için Android Pie güncellemesini paylaşacağını duyurdu. Twitter üzerinden paylaşılan yazıda, akıllı telefonlar için Android Pie’nin sorunsuz çalışması için uğraştıklarını belirten HTC, Haziran 2019’a kadar bu üç model için Android Pie güncellemesinin yayınlanacağını duyurdu.

HTC yaptığı açıklamada güncellemenin tüm bölgelere geleceğini ancak dağıtım tarihinin operatörlere göre değişiklik göstereceğini belirtti.

HTC U11, U11+ ve U12+ Android Pie güncellemesini alarak HTC U11 Life‘a katılmış olacaklar. HTC’nin Android Pie güncellemesini alan tek cihazı olan HTC U11 Life, Kasım 2018’de Pie güncellemesi almıştı.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here