Instagram hikayesine gizlice bakmak için 3 farklı yöntem paylaşacağız. İnternet sitesi, uygulama ve Chrome eklentisiyle hikayelere gizliden bakmayı anlatacağız.

Instagram’ın en sevilen özelliklerinden biri hiç kuşkusuz Hikayeler bölümüdür. Bir hikaye paylaştığınız zaman, hikayeyi görüntüleyen kişileri görebilirsiniz. Aynı şekilde siz de birinin hikayesini 3 saniyeden uzun görüntülerseniz, hikayeyi gören kişiler arasında yerinizi alırsınız. Şimdi gelin Instagram hikayelerine gizlice bakmak için 3 farklı yönteme geçelim.

Instagram hikayesine gizlice bakma

Herkese açık profile sahip birinin instagram hikayesine gizlice bakmak istiyorsanız işiniz oldukça kolay. Bunu sağlayan birçok internet sitesi mevcuttur. Bizim tavsiyemiz kullanımı kolay ve sizden bilgi istemeyen instanavigation siteni veya buradaki storysaver sitesini kullanabilirsiniz. Instagram hikayesine gizlice bakmak (instagram story gizlice bakma) istediğiniz kişinin kullanıcı adını instagram kullanıcı adını girin yazan yere yazın. Bu siteler o kişinin instagram hesabını açacaktır. Kişinin son 24 saat içinde paylaştığı hikayeleri gösterecektir. Hikayelere tıklayıp İndir diyerek hikayeleri indirebilirsiniz.

storiesig me

Gizli hesabın instagram hikayesine nasıl bakılır?

Takip ettiğiniz ve hesabı gizli olan birinin instagram hikayesine gizlice bakmak için Chrome eklentisi veya 3. parti bir uygulama kullanmanız gerekmektedir.

Instagram hikayesine gizliden bakmanın bir diğer yolu ise uygulama kullanmaktır. iPhone kullanıcıları Followly: Profile Reports+ uygulaması ile Storyleri karşıya görüldü bilgisi gitmeden izleyebilirler. Android kullanıcıları ise Story Saver uygulaması ile instagram hikayelerine gizlice bakabilirler. Bu uygulamalar işlerini iyi yapsalar da kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerektiğinin altını çizelim.

Instagram hikayelerini gizlice izlemenin bir diğer yolu ise Chrome eklentisi kullanmaktır. Buradan Chrome eklentisi olan App for Instagram’i indirin. Eklenti kurduğunuz zaman aşağıdaki gibi bir simge göreceksiniz. Go To IG Stories seçeneğine tıkladığınız zaman, hem takip ettiğiniz kişilerin hem de kullanıcı adı girerek farklı kişilerin instagram hikayelerini görebilirsiniz.

ig stories

Bonus: Instagram hikayelerini gizlice izlemenin bir diğer yolu ise fake hesap açmak ve gizlice hikayelerine bakmak istediğiniz kişiyi takip etmektir. Biraz gerçekçi ve düzgün bir hesap açarsanız birçok kişi takipçi isteklerini kabul etmektedir. Eğer takip edeceğiniz kişi bayansa bayan hesabı oluşturmanız, takip isteğinizin kabul edilme oranını yükseltecektir. Tabi takip isteği göndermeden önce başka hesapları da takip edin ve takipçi edinin.

Paylaş

3 yorum

Yorumdan çık