Ana sayfa Sosyal Medya 3 Farklı Yolla Instagram Hikayesine Gizlice Bakma

3 Farklı Yolla Instagram Hikayesine Gizlice Bakma

0

Instagram’ın en sevilen özelliklerinden biri hiç kuşkusuz Hikayeler bölümüdür. Bir hikaye paylaştığınız zaman, hikayeyi görüntüleyen kişileri görebilirsiniz. Aynı şekilde siz de birinin hikayesini 3 saniyeden uzun görüntülerseniz, hikayeyi gören kişiler arasında yerinizi alırsınız. Instagram hikayelerine gizlice bakmak için sizlere 3 farklı yöntem anlatacağız.

Instagram hikayesini gizlice izlemenin 3 farklı yolunu sizlerle paylaşacağız. Bu yöntemlerden biri internet sitesi üzerinden, diğeri uygulama ile diğeri ise Chrome eklentisi ile hikayelere gizliden bakmamızı sağlayacak.

Herkese açık profile sahip birinin instagram hikayesine gizlice bakmak istiyorsanız işiniz oldukça kolay. Bunu sağlayan birçok internet sitesi mevcuttur. Örnek olarak BURADAKİ storiesig sitesine giriş yapın. Instagram hikayesine gizlice bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını Enter instagram account username yazan yere yazın. Web sitesi, size o kişinin son 24 saat içinde paylaştığı hikayeleri gösterecektir. Bu sitenin en güzel yanı sizin kişisel bilgilerinizi istememesidir.

storysaver

 

Takip ettiğiniz ve hesabı gizli olan birinin instagram hikayesine gizlice bakmak için Chrome eklentisi veya 3. parti bir uygulama kullanmanız gerekmektedir.

Instagram hikayesine gizliden bakmanın bir diğer yolu ise uygulama kullanmaktır. iPhone kullanıcıları Followly: Raporlar ve Analizler uygulaması ile Storyleri karşıya görüldü bilgisi gitmeden izleyebilirler. Android kullanıcıları ise Story Saver uygulaması ile instagram hikayelerine gizlice bakabilirler. Bu uygulamalar işlerini iyi yapsalar da kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerektiğinin altını çizelim.

Instagram hikayelerini gizlice izlemenin bir diğer yolu ise Chrome eklentisi kullanmaktır. Buradan Chrome eklentisi olan IG Stories for Instagram‘i indirin. Eklenti kurduğunuz zaman aşağıdaki gibi bir simge göreceksiniz. Go To IG Stories seçeneğine tıkladığınız zaman, hem takip ettiğiniz kişilerin hem de kullanıcı adı girerek farklı kişilerin instagram hikayelerini görebilirsiniz.

ig stories

Bonus: Instagram hikayelerini gizlice izlemenin bir diğer yolu ise fake hesap açmak ve gizlice hikayelerine bakmak istediğiniz kişiyi takip etmektir. Biraz gerçekçi ve düzgün bir hesap açarsanız birçok kişi takipçi isteklerini kabul etmektedir. Eğer takip edeceğiniz kişi bayansa bayan hesabı oluşturmanız, takip isteğinizin kabul edilme oranını yükseltecektir. Tabi takip isteği göndermeden önce başka hesapları da takip edin ve takipçi edinin.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın