Ana sayfa Haberler 2018 Samsung Geliştirici Konferansı Tarihi Açıklandı

2018 Samsung Geliştirici Konferansı Tarihi Açıklandı

0

Samsung’un her yıl düzenlediği Samsung Developer Conference (Samsung Geliştirici Konferansı) etkinlik takvimi açıklandı. Samsung bu yıl geliştirici konferansının 7 – 8 Kasım’da San Francisco Moscone West’de gerçekleştireceğini duyurdu.

Samsung’un her yıl kendine ait düzenlediği bir Geliştirici Konferansı bulunuyor. Bu etkinlikte yazılım ve donanımla ilgili yeniliklerini duyuran marka, geliştiricilerin kendilerini tanıtması için de büyük bir fırsat sağlıyor. Samsung cihazları için uygulamalar ve hizmetler oluşturmak istiyorsanız gidilecek yer burası.

Etkinlik sırasında şirket yeni yazılımları sergiliyor, eski projeler için güncellemeleri ve ilerlemeleri tartışıyor ve geliştirici topluluğu için yazılım geliştirme kitlerini duyuruyor.

Şirket, 2018 Samsung Geliştirici Konferansı için zaman ve yeri açıkladı: Etkinlik 7 ve 8 Kasım’da San Francisco’da gerçekleştirilecek.

Etkinlikte hangi panellerin öne çıkacağı ve neyin tartışılacağı konusu hala belli değil. Etkinliğe nasıl kayıt olacağına dair bilgiler de yakında paylaşılacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here