Ana sayfa Haberler 2018 Model Samsung Galaxy A Serisi Infinity Ekranla Görüldü

2018 Model Samsung Galaxy A Serisi Infinity Ekranla Görüldü

0

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Galaxy A5 ve A7 (2018), Infinity Ekran ve Çok Daha Fazlasıyla Geliyor haberde yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlarda infinity (sonsuz) ekran olabileceğini paylaşmıştık. Bu sefer gelen sızıntıda ise telefonların canlı fotoğrafları bu durumu doğruladı.

Samsung Mobile News’in Twitter hesabından 2018 model Galaxy A serisine ait canlı görseller paylaşıldı. Fotoğraflardan görülüyor ki yeni Galaxy A serilerinde de sonsuz ekran bizleri bekliyor. 18.5:9 en boy oranına sahip olduğu gözüken Galaxy A 2018’in çözünürlüğü hakkında henüz bilgi yok ancak ekranın 1,080 x 2,220 piksel çözünürlük sunmasını bekliyoruz.

Telefonun arka tarafına baktığımız zaman ise tek bir arka kamera olacağı görülüyor. Çift arka kamera belki 2019 serisinde kullanılabilir. Kameranın hemen altına ise parmak izi okuyucu yerleştirilmiş. Parmak izi okuma sensörü kameraya çok yakın konumlandırılsa da Note 8’den daha iyi olduğu açık.

Telefonun yan tarafında ise Samsung’un yeni sanal asistanı Bixby tuşunun olduğu görülüyor. Ancak bu tuşun Galaxy A3 2018’de olmayabileceğini de belirtmeden geçmeyelim.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here