Ana sayfa Haberler 2018 iPhone Modellerinin Tüm Renk Seçenekleri

2018 iPhone Modellerinin Tüm Renk Seçenekleri

0

Apple bu yıl 3 yeni iPhone modeli tanıtacak. Bu yılki iPhone’lar her zamankinden daha fazla renk seçeneğiyle gelecek. Güvenilir pazar analisti Ming-Chi Kuo’ya göre daha önce hiç bir iPhone modelinde görülmemiş (sarı, turuncu ve mavi) renkler bizi bekliyor.

Hangi iPhone modelinin hangi renklerle geleceği henüz belli değil ancak Ming-Chi Kuo’ya göre, 6,5 inç OLED ekrana sahip iPhone modeli siyah, beyaz ve yeni bir altın renginde olacak. 6.1 inç LED ekranlı iPhone modeli ise gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu renk varyantlarına sahip olacak.

Ayrıca güvenilir sızıntılarıyla bilinen @OnLeaks‘e göre, Apple mühendisleri “Beyaz, Siyah (Uzay Grisi), Gri (açık gri), Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu ve Pembe” renkleri prototip üzerinde deniyorlar. Ancak bu renk seçeneklerinden bazıları prototip aşamaları bittikten sonra kullanılmayabilir.

 

2018 iPhone modelleri, iPhone X’de olduğu gibi çentikli bir ekran tasarımına sahip olacak. Telefonlar kablosuz şarj özelliği için cam arka panele sahip olacaklar. İddia edilen renk seçenekleri doğru çıkarsa yeni iPhone modelleri üstteki resimde olduğu gibi gözükecek.

Ayrıca her üç modelde de Touch ID yerine FACE ID kullanılması bekleniyor. Yeni renk seçenekleri hakkında sizin düşünceniz nedir?


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here