Ana sayfa Haberler 2018 iPhone Modellerinin Beklenen Fiyatları

2018 iPhone Modellerinin Beklenen Fiyatları

0

Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor. Yeni iPhone modelleri hakkında şimdiden ortalıkta dolaşan birçok söylenti bulunuyor. Eylül ayında tanıtılacak olan üç yeni iPhone modelinin beklenen fiyatlarını sizler için listeledik.

Apple’ın bu yıl tanıtacağı üç yeni iPhone modelinin de iPhone X’de olduğu gibi çentikli ekran tasarımına sahip olması bekleniyor. Tanıtılacak olan 2018 iPhone modellerinin adı şimdilik bilinmiyor. Ancak biz yazımızda bu modellere iPhone 9, iPhone X (2018) ve iPhone 9 Plus adını vereceğiz.

iPhone 9, bu üç cihaz arasında en hesaplı model olacak. 6.1 inç LCD ekrana sahip olması beklenen iPhone modeli, LCD ekrana sahip tek yeni model olacak. Ayrıca tek bir arka kamera ile gelen ve portre modu desteği olmayan tek yeni telefon bu olacak. Bu telefonun gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu gibi canlı renklere sahip olması bekleniyor. Ve bu özelliği ile iPhone 5C’nin yerine geçmesi bekleniyor.

iPhone X 2018, bu model yeni iPhone modellerinin orta segmenti diyebiliriz. Bu model iPhone X’in biraz yükseltilmiş bir versiyonu olacak ve fiyatının iPhone X’e göre 100$ daha uygun olması bekleniyor.

iPhone 9 Plus, Apple’ın 2018 yılında tanıtacağı amiral gemisi olacak. Bu telefon 6.4 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Özellik olarak en üst model bu olacak.

Her üç modelin ortak noktası ise Touch ID yerine geçen Face ID ekran kilidi. 2018 iPhone modellerinin beklenen fiyatları ise şu şekilde:

Yeni iPhone modellerinin ne gibi yeniliklerle geleceğini biz de sizin gibi merak ediyoruz. Umarız yüksek fiyatlarını hak eden yeni özelliklerle karşılaşırız.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here