Dünya çapında yayın yapan ve mobil teknoloji konusunda otorite olan PhoneArena.com sitesi 2017’nin en iyi mobil teknoloji ürünlerini seçti. 2017’nin en iyi akıllı telefonu, tableti, akıllı saati ve en iyi bütçe dostu akıllı telefonu açıklandı.

2017’nin En İyi Bütçe Dostu Akıllı Telefonu: OnePlus 5T

en iyi butce dostu telefon 2017

Evet, 2017’nin en iyi bütçe dostu amiral gemi telefonu OnePlus 5T. OnePlus 5T amiral gemi katili lakabına sahip. Performans ve donanım olarak amiral gemilerle denk olan telefon uygun fiyatı ile dikkatleri çekiyor.

İkinci En İyi Bütçe Dostu Akıllı Telefon: Moto G5S Plus

2017’nin En İyi Tableti: iPad Pro 10.5

en iyi tablet 2017

Apple iPad Pro 10.5, üretkenlik ve eğlence için tasarlanmış muhteşem ekranı, üstün performansı, uzun pil ömrü ve zengin seçenekli oyun ve uygulamaları ile dikkat çekiyor.

İkinci En İyi Tablet: Samsung Galaxy Tab S3

2017’nin En İyi Akıllı Saati: Apple Watch Series 3

en iyi akilli saat 2017

Apple Watch 3, bağımsız aramalar ve Apple Müzik için sunduğu LTE bağlantısı, başarılı sağlık uygulamaları ve 50 metreye kadar su geçirmezliği ile dikkat çekiyor. PhoneArena belirtmemiş ama bize göre Apple Watch 3’ün en kötü yanı sadece iPhone’larla uyumlu olmasıdır.

İkinci En İyi Akıllı Saat: Samsung Gear Sport

2017’nin En İyi Akıllı Telefonu: iPhone X

en iyi akilli telefon 2017

Evet ekranda bir çentik var. Bizde bunun olmamasını isterdik ama yine de iPhone X, çerçevesiz ekran tasarımı ve güçlü donanımlarıyla günümüzün teknolojisini elinizde tutmanızı sağlıyor. OLED ekranı, iOS’un verimliliği, yüksek performansı, Face ID teknolojisi ve başarılı kameralarıyla iPhone X, 2017’nin en iyi akıllı telefonu seçildi.

İkinci En İyi Akıllı Telefon: Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8

Paylaş

Yorumdan çık