Ana sayfa Haberler 20. Yılını Kutlayan Google, Pixel ve Diğer Ürünlerinde %20 İndirim Sunuyor

20. Yılını Kutlayan Google, Pixel ve Diğer Ürünlerinde %20 İndirim Sunuyor

0

Artık tüm dünyanın bildiği bir teknoloji devi olan Google, kuruluşunun 20. yılını kutluyor. Bir arama motoru olarak yola çıkan Google, artık arama motorunun yanı sıra, akıllı telefon ve teknoloji ürünleri üreten bir firma ve aynı zamanda dünyanın en büyük dijital reklam firması. 20. yılını kutlayan Google, buna özel olarak birçok ürününde %20 indirim uyguluyor.

20 yaşına basan Google, bu yıldönümüne özel olarak Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelerinde %20 indirim yaptı. Akıllı telefonların dışında diğer birçok Google markalı teknoloji ürününde de %20 indirim sizleri bekliyor.

Google’ın kendi sitesine 629 Sterlin olan Google Pixel 2, indirimle 503 Sterlin, 799 Sterlin olan Google Pixel 2 XL ise 639 Sterlin fiyat etiketiyle satılmaya başlandı.

İndirimlerin haricinde Google 20 yılına özel olarak bir sayfa paylaştı. Bu sayfada dünya üzerinde çokça aranan kelimelerin yıllara göre dağılımları gösteriliyor. Eminiz bu aramalardan bazılarını sizler de yapmış olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan hem Google’ın alışveriş sitesine girebilir hem de Google’ın 20. yılına özel olarak hazırladığı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Google Store için tıklayın.

20 Years With Google sayfası için tıklayın.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here