Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar 19 TL Olan Hitman: Sniper Şuanda 0,99 TL

19 TL Olan Hitman: Sniper Şuanda 0,99 TL

0

Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde birçok firma oyun ve uygulamalara noel indirimi uygulamaya başladı. 19 TL ücreti olan ve android için geliştirilmiş en iyi nişancılık oyunlarından Hitman: Sniper oyununa da %90 indirim uygulandı.

Android ve iOS için geliştirilen Hitman:Sniper google play ve iTunes üzerinden satın alınabiliyor. Oyunun android versiyonu Google Play’de 0,99 TL‘den satılırken, oyunun iOS versiyonu iTunes üzerinden 0,99$ yani 2,69 TL’den satılıyor.

Oyuna yapılan Noel indirimi daha ne kadar sürer bilinmiyor ancak 0,99 TL’ye alınabilecek kaliteli bir oyun. Oyunu almayı düşünen kişiler bu duruma sevinirken, oyuna 19 TL ödeyip alan kişiler biraz üzülecekler sanırım. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak oyunun satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz. Hitman:Sniper android oyunu 360MB boyutundadır ve android 4.1 ve üstü versiyon gerekmektedir.

Android için Hitman : Sniper

iOS için Hitman : Sniper


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here