Yabancı Ünlülerin Snapchat Hesapları

Yabancı Ünlülerin Snapchat Hesapları

0
PAYLAŞ

Ünlülerin Snapchat hesaplarını sizler için listeledik. Justin Bieber, Rihanna, Lady Gaga, Jeniffer Lopez, Selena Gomez, Nicki Minaj gibi tam 53 ünlünün snapchat adresleri burada. Mobilden giren kullanıcılarımız ünlülerin snapchat kullanıcı adlarına dokunarak direk olarak ünlüyü ekleyebilirler.

Ünlülerin Snapchat Hesapları

  1. Justin Bieber Snapchat username: @RickTheSizzler
  2. Rihanna Snapchat username: @rihanna
  3. Kim Kardashian Snapchat username: @KimKardashian
  4. Kate Upton Snapchat username: @kateupton
  5. Lady Gaga Snapchat username: @Ladygaga
  6. Kylie Jenner Snapchat username: @KylizzleMyNizzl
  7. Jessica Alba Snapchat username: @jessicamalbe
  8. Miley Cyrus Snapchat username: @mileycyrus
  9. Chris Pratt Snapchat username: @chrisprattsnap
  10. John Boyega Snapchat username: @Jboyega
  11. Snoop Dogg Snapchat username: @snoopdogg213
  12. Gigi Hadid Snapchat username: @doublegiforce
  13. Selena Gomez Snapchat username: @SelenaGomez
  14. Jennifer Lopez Snapchat username: @JLobts
  15. Dwayne ‘The Rock’ Johnson Snapchat username: @TheRock
  16. Calvin Harris Snapchat username: @CalvinHarris
  17. Eva Longoria Snapchat username: @realevalongoria
  18. Reese Witherspoon Snapchat username: @snapsbyreese
  19. Gwen Stefani Snapchat username: @itsgwenstafani
  20. Chris Brown Snapchat username: @Bpchrisbrown
  21. Nick Grimshaw Snapchat username: @hiyagrimmy
  22. Kendall Jenner Snapchat username: @kenjen
  23. Arnold Schwarzenegger Snapchat username: @arnoldschnitz
  24. Zayn Malik Snapchat username: @ZAYN
  25. Niall Horan Snapchat username:@niallhoran
  26. Meghan Trainor Snapchat username: @mtrainor22
  27. Rebel Wilson Snapchat username: @rebelwilsonsnap
  28. Little Mix Snapchat username: @Littlemix_offic
  29. Kourtney Kardashian Snapchat username: @kourtneykardash
  30. Blac Chyna Snapchat username: @BlacChynaLA
  31. Fleur East Snapchat username: @Fleur.East
  32. Kevin Hart Snapchat username: @Lilswag79
  33. Ellen Degeneres Snapchat username: @Ellen
  34. Jamie Laing Snapchat username: @jamielaing
  35. Miranda Kerr Snapchat username: @mirandakerr
  36. Alesha Dixon Snapchat username: @thealeshashow
  37. Ariana Grande Snapchat username: @moonlightbae
  38. Cara Delevingne Snapchat username: @Caradevilqueen
  39. Demi Lovato Snapchat username: @theddlovato
  40. Hilary Duff Snapchat username: @ohheyhilary
  41. Alexa Chung Snapchat username: @chungalexa
  42. Charlotte Crosby Snapchat username: @clc_17
  43. Gary Beadle Snapchat username: @gaz2270
  44. Nick Jonas Snapchat username: @JickNonas
  45. Jess Glynne Snapchat username: @JesssGlynne
  46. Ed Sheeran Snapchat username: @teddysdaytoday
  47. Joe Jonas Snapchat username: @joseadam
  48. Jason Derulo Snapchat username: @derulo_jason
  49. Jared Leto Snapchat username: @JaredLeto
  50. Brody Jenner Snapchat username: @nextjenneration
  51. Fifth Harmony Snapchat username: @fifthharmony
  52. Macklemore Snapchat username: @mackandryan
  53. Usher Snapchat username: @howusnap