Anasayfa BLOG Samsung Galaxy Telefonum Dondu

Samsung Galaxy Telefonum Dondu [Çözümü]

20
PAYLAŞ

Samsung Galaxy marka tüm telefonlarda donma, açılmama ve kapanmama durumlarında kullanılan bir yöntem ile telefona reset atılabiliyor. Reset atma işlemi telefonun baştan başlatılmasıdır yani her hangi bir veri silinmez sadece telefon kapanıp tekrar açılır.

Samsung Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J, Galaxy E serisi gibi tüm galaxy cihazlarda anlatacağımız yöntem ile donan telefonlarınızı kendine getirebilirsiniz. Telefonunuz donduysa, kapanmıyorsa, dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonun Ses Kısma ve Güç (Açma/Kapama) Düğmesine 7 saniye boyunca basın. Telefonunuz kapanacak ve tekrar açılacaktır.

samsung-reset-atma

Eğer telefonunuzda yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorsanız telefonunuzu açarken ses kısma düğmesine basılı tutarak Güvenlik Modunda çalıştırabilirsiniz. Telefonunuzda donma problemleri devam ederse yedeğinizi alıp fabrika ayarlarına dönün. Eğer sorun halen devam ediyorsa yetkili bir servise telefonunuzu götürebilirsiniz.

20 YORUMLAR

  1. çok teşekkürler 2 defa dondu ilkinde ne yapılacağını bilmediğimden şarjı kendiliğinden bitip kapanmasını bekledim bu işe yaradı unutmamaya çalışmak lazım çok teşekkürler

    • Telefonun güncelleme yaparken kapanması ciddi sorunlara neden olabilir. Yukarıda anlattığımız yöntemi deneyin. Açılmazsa servise götürmenizi tavsiye ederiz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz