Anasayfa BLOG Samsung Galaxy Telefonum Dondu

Samsung Galaxy Telefonum Dondu [Çözümü]

38
PAYLAŞ

Samsung Galaxy marka tüm telefonlarda donma, açılmama ve kapanmama durumlarında kullanılan bir yöntem ile telefona reset atılabiliyor. Reset atma işlemi telefonun baştan başlatılmasıdır yani her hangi bir veri silinmez sadece telefon kapanıp tekrar açılır.

Samsung Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J, Galaxy E serisi gibi tüm galaxy cihazlarda anlatacağımız yöntem ile donan telefonlarınızı kendine getirebilirsiniz. Telefonunuz donduysa, kapanmıyorsa, dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonun Ses Kısma ve Güç (Açma/Kapama) Düğmesine 7 saniye boyunca basın. Telefonunuz kapanacak ve tekrar açılacaktır.

samsung-reset-atma

Eğer telefonunuzda yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorsanız telefonunuzu açarken ses kısma düğmesine basılı tutarak Güvenlik Modunda çalıştırabilirsiniz. Telefonunuzda donma problemleri devam ederse yedeğinizi alıp fabrika ayarlarına dönün. Eğer sorun halen devam ediyorsa yetkili bir servise telefonunuzu götürebilirsiniz.

38 YORUMLAR

 1. merhaba ben c9 pro kullanicisiyim
  pazar günü telefon aldım
  ama salı gününden beri telim elimdeyken 2 titreşim verip sonra kapanmaya başladı tekrar acilio acaba neden oluyor
  yeni 3 gundur aldım iade etmem gerekir mi
  yardımcı olsanız sevinirim

 2. samsung c9 prom var whatsapp da konuşurken donuyordu sonra kapandı ve basşlarken açılan samsung yazısı duruyor ne yapsam olmadı şarja da taktım napmalıyım admin

 3. J7 core var bende yeni arayüzde aşağı yukarı kaydırırken takılma oluyor kaç kere format attım gene aynı nasıl düzeltebilirim s8 arayüzü var

 4. Merhaba küçük oğlum oyun indirirken sanırım birşeyler yanlış gitti Samsung Galaxy niye 2 telefonum başa döndü Samsung Galaxy hoşgeldiniz diyip kurulum istiyor.ve ekrana Google Play’de hizmetleri durduruldu dan başlayarak herşey için durduruldu uyarısı geliyor.sadece tamam diyebiliyorum ayrıca son aşama hesap istiyor fakat oturum açma bekleme Bir türlü bitmiyor. Ne yapabilirim bilginiz var mı.

 5. çok teşekkürler 2 defa dondu ilkinde ne yapılacağını bilmediğimden şarjı kendiliğinden bitip kapanmasını bekledim bu işe yaradı unutmamaya çalışmak lazım çok teşekkürler

  • Telefonun güncelleme yaparken kapanması ciddi sorunlara neden olabilir. Yukarıda anlattığımız yöntemi deneyin. Açılmazsa servise götürmenizi tavsiye ederiz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz