Anasayfa BLOG Online İngilizce Eğitim Sistemi Engoo Artık Türkiye’de

Online İngilizce Eğitim Sistemi Engoo Artık Türkiye’de

0
PAYLAŞ

Japonya’nın en büyük online eğitim platformu konumunda olan DMM Eikaiwa’nın dil öğrenme markası Engoo artık Türkiye’de. Japonya’da ilk iki yılda 20.000 bin öğrenciye ulaşan Engoo farklı ülkelerde hizmet vermeye devam ediyor. Rusya, Çin, İspanya, İtalya, Brezilya gibi birçok ülkede online ingilizce eğitimi veren Engoo Türkiye ile birlikte eğitim verdiği ülke sayısını 11’e çıkardı.

Engoo, Amerika, İngiltere, Filipinler gibi 60 farklı ülkeden 3000’den fazla ana dili ingilizce olan eğitmenler ile hizmet veriyor. Eğitmen seçiminde oldukça titiz çalışan Engoo, sıkı bir elemenin ardından eğitimcilerini seçiyor.

İngilizce öğrenmek isteyen adaylar eğitim almak istedikleri eğitmeni kendileri seçiyor. Kendi belirledikleri zaman diliminde 25 dakikalık canlı görüşmeler ile online olarak eğitimlere katılıyorlar. Skype üzerinden yapılan görüşmeler görüntülü olarak gerçekleştiriliyor. Ayrıca her seviye ve eğitim için konu materyalleri ile dersler destekleniyor.

Engoo Türkiye her ingilizce seviyesine göre eğitim vermekte. Başlangıç seviyesi, orta seviye, ileri seviye, temel seviye, iş ingilizcesi, seyahat ingilizcesi, çocuklar için ingilizce gibi farklı online ingilizce eğitim seçenekleri bulunuyor.

Birebir alınan dersler ve konuşma pratiği sayesinde Engoo ile öğrenilen ingilizce eğitimleri kalıcı oluyor. İngilizce öğrenmedeki en büyük problemlerden biri olan telaffuz sorunu canlı konuşmalar sayesinde gideriliyor. Sürekli konuşma pratiği yapıldığı için Engoo ile öğrenilen ingilizce kolay bir şekilde gerçek hayatta kullanılabiliyor.

Engoo, üç farklı eğitim programı sunuyor. Bunlar günde 1 ders, 2 ders ve 3 derslik paketleri içeriyor. Eğitimlere başlamadan önce 2 ücretsiz deneme dersine katılabiliyorsunuz. Ücret olarak oldukça uygun olan Engoo’da ders başı ücretler 5/6 TL civarında.

 

Detaylı bilgi için : tr.engoo.com

 

PAYLAŞ

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz