Anasayfa Mobil Uygulamalar Messenger’dan Nasıl Çıkış Yapılır ?

Messenger’dan Nasıl Çıkış Yapılır ?

5
PAYLAŞ

Facebook Messenger’dan çıkış yapmak çoğu kullanıcı için büyük bir eziyettir. Çünkü Messenger uygulaması içinde uygulamadan çık diye bir seçenek yoktur. Ancak anlatacağımız yöntem ile android ve iPhone telefonlarınız ile Messenger’dan çıkış yapabilirsiniz.

Messenger’dan çıkış yapmak için yani oturum kapatmak ve farklı bir hesapla giriş yapmak için telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın. Ayarlar bölümünde yer alan Uygulamalar menüsüne dokunun. Uygulama Yöneticisi içinde Messenger’ı bulup seçin.

ayarlar-messenger

Açılan sayfada “Hafıza” seçeneğini seçin ve “Veriyi Sil” butonuna dokunun. Böylece telefonunuzda Messenger ile ilgili tüm veriler, bilgiler ve oturum bilgileri silinecektir. Artık Messenger uygulamasını başlattığınız zaman oturumunuzun sonlandığını göreceksiniz. İstediğiniz hesap bilgisi veya telefon numarası ile Messenger’da oturum açabilirsiniz.

messenger-cikis-yapma

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Messenger > Hafıza > Veriyi Sil

Yukarıdaki yol android marshmallow için geçerlidir. Diğer android sürümlerinde ve iOS’da da aynı şekilde Messenger uygulamasını bulup Verileri silmeniz yeterli olacaktır.

5 YORUMLAR

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz