Anasayfa Hesabı Silme Instagram Hesap Dondurma 2017

Instagram Hesap Dondurma 2017

1
PAYLAŞ

Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda resimli olarak anlatacağız. Bazı sebeplerden dolayı instagram hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz. Geçici olarak kapatma denilen bu işlemle instagram hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınız kimse tarafından görülmeyecektir.

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız ancak tamamen silmek istemiyorsanız hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram hesabını dondurduğunuz zaman instagram hesabınız görülmez olacaktır. Telefondan veya bilgisayardan tekrar giriş yaptığınız zaman instagram hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.

Instagram Hesap Dondurma

  • Yanda bulunan linke tıklayıp instagram profil düzenleme sayfasını açın. Instagram hesap dondurma linki.
  • Karşınıza Instagram Profili Düzenleme sayfası açılacaktır. Sayfanın en altında bulunan “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” linkine tıklayın.

  • Açılan onay sayfasında hesabınızı neden silmek istediğinizi kutucuktan seçip şifrenizi girin ve altta yer alan Hesabı Geçici olarak Kapat butonuna tıklayın.

Artık instagram hesabınız dondurulmuş olacaktır. Siz instagram’a tekrar giriş yapana kadar hesabınız, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz gizli olacaktır.

Instagram hesabını kalıcı olarak silmektense geçici olarak dondurmak daha mantıklıdır. Instagram hesap dondurma konusunda sorun yaşıyorsanız yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

  • Ali

    Instagramı dondurdum açtım birdaha dondurmak istiyorum ama bi hafta süre var diyor ama acilen dondurmam lazım