Anasayfa BLOG İngilizce’yi Konuşarak Öğrenin

İngilizce’yi Konuşarak Öğrenin

0
PAYLAŞ

İngilizce öğrenme konusunda ülkemizde verilen eğitimlerin en büyük eksikliği pratik eksikliğidir. Bir dili öğrenmenin ve dile hakim olmanın tek yolu o dili konuşmaktır. Sadece kitaplardaki gramer konularını öğrenerek ve kurslarda sınıfta kalan konuşmalarla ingilizce öğrenmek ve öğrendiğiniz dilin kalıcı olması imkansızdır.

Kurslarda konuşmadan öğrenilen ingilizce gerçek hayatta ve iş hayatında sınıfta kalmaktadır. Çünkü konuşma pratiği olmadan hakim olduğunuz bir dili konuşmanız çok zordur.

konusarakogren.com bu konuyu dikkate almış ve İngilizce’yi konuşarak öğreterek büyük bir yeniliğe imza atmış. Ana dili ingilizce olan Amerikalı eğitmenler ile bilgisayar karşısında veya telefon ile canlı olarak konuşarak ingilizce eğitimleri verilmekte.

Yoğun bir iş temponuz var ve kursa gidecek vakit ayıramıyorsanız konusarakogren.com tam size göre. Bu sistemde kendi ders programınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Sabah 6 gece 1 arasında, 10/20/30 dakikalık konuşma sürenizi belirleyerek eğitimlere katılabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın veya telefonunuzun olduğu her yerden; evden, işten veya cafeden derslere katılabilirsiniz.

Konuşarak Öğren eğitiminin ilk aşaması ingilizce seviyenizin belirlenmesidir. İngizlizce seviyenize göre İngilizce alfabe ile başlanılarak ileri seviyelere kadar eğitim verilmektedir. Konuşarak Öğren sisteminin en önemli artılarından biri de öğrenilen ingilizcenin kalıcı olmasıdır.

Günlük olarak alınan eğitimler sonucunda ses kaydınız mp3 formatında kaydedilmektedir. Ses kaydınızla beraber eğitmen değerlendirmesi ve yorumu o günün ders sayfasına eklenmektedir. Site üzerinde yer alan eğitim programınız üzerinden tüm derslerin verilerine ulaşabilir ve ilerlemenizi görebilirsiniz.

Türkiye’de büyük bir çığır açan bu sistem Milliyet, Sabah, Zaman, Akşam, Star gibi ulusal gazetelere konu olmuştur.

PAYLAŞ

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz