Anasayfa BLOG Elektronik Devi Samsung’ta Kariyer Şansı

Elektronik Devi Samsung’ta Kariyer Şansı

0
PAYLAŞ

Çağımızın en bilindik elektronik markalarından bir tanesi olan Samsung, 1938 yılında kurulmuştur. Günümüzde satılan akıllı telefonların hemen hemen yarısı Samsung markadır. Akıllı telefonlar dışında daha birçok elektronik ürün üretmektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse tablet bilgisayarlar, laptoplar ve bilgisayar bileşenleri. Samsung firması elektronik dışında farklı şirketleri de bulunmaktadır ancak bu şirketler elektronik iştiraki kadar kar edememektedir.

Samsung köklü bir şirkettir ve tarihi başarılarla doludur. İlk kurulduğunda meyve, sebze ve balık satışı yapmaktaydı. Daha sonra ise şeker makineleri işletme işine giren şirket 1970 senesinden sonra önemli yatırımlar yaptı ve ağır sanayiye giriş yaptı. 1990 senesinden sonra ise büyümesini hızlandıran firma, 1997 senesinde yaşanan Asya krizinden etkilenmeyen tek Asya şirketi oldu.

Günümüzde her ülkede Samsung merkezleri ve bayileri bulunmaktadır. Samsung iş başvurusu yaparak siz de bu dev teknoloji şirketinde kariyerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Samsun’un çeşitli il ve ilçelerde, özellikle alışveriş merkezleri içerisinde açmış olduğu mağazalarında da çalışabilirsiniz.

Dünya üzerinde yüz binlerce personeli olan Samsung, çalışanlarına çeşitli imkanlarda sunmaktadır. Konu ile alakalı bilgileri ve diğer elektronik şirketlere başvuru yapmak için http://www.isbasvurusu.com.tr isimli siteyi tavsiye ederiz.

PAYLAŞ

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz